rolex replica watcheswear.com https://watcheswild.com mainreplica.com rolex replica fake rolex rolex replica rolex replica rolex replica www.leapreplica.com

Jak dopasować odpowiedni rozmiar prezerwatywy?

Prezerwatywa jest tak naprawdę jedną z najstarszych metod antykoncepcji. Jednak wraz z postępem, jej wygląd i jakość uległy znacznym zmianom. Początkowo używano w tym celu jelit zwierząt, a także ich skóry. Na szczęście obecnie postawiono na lateks, a także produkty podobnego pochodzenia, które będą odpowiednie dla alergików. Mimo tego iż prezerwatywa cechuje się wysoką skutecznością ochrony przez nieplanowaną ciążą. Nie mniej jednak istnieje szereg czynników, które mogą wskaźnik ten znacząco obniżyć. Jednym z nich jest nieodpowiednie używanie i przechowywanie prezerwatyw, a drugim jest źle dobrany rozmiar. Jak więc dopasować rozmiar prezerwatywy odpowiednio do wielkości członka?

Dlaczego rozmiar prezerwatywy jest tak istotny?

Większość z was w tym momencie podrapie się w głowę i zapyta, czy prezerwatywy w ogóle mają rozmiar? Odpowiedź brzmi oczywiście, że tak! Prezerwatywy mają rozmiary, a ich odpowiednie dobranie nie tylko zapewni komfort podczas stosunku seksualnego z jej wykorzystaniem, ale przede wszystkim zapewni optymalną skuteczność prezerwatywy, jako środka ochrony antykoncepcyjnej. Dodatkowo prezerwatywa nie tylko chroni przed niechcianą ciążą, ale także zapewnia barierę dla wszystkich chorób i infekcji, które mogą zostać przeniesione drogą płciową. Dlatego więc, odpowiednie dopasowanie jej rozmiaru jest tak istotne. Zbyt mała prezerwatywa, może doprowadzić do dyskomfortu w postaci silnego ucisku na prącie, a co więcej, podczas zbliżenia z partnerką, może ona po prostu pęknąć, co zwiększy ryzyko przedostania się plemników do dróg rodnych kobiety.

Z kolei zbyt duża prezerwatywa, zapewne szybko zsunie się z członka, co również jest jednoznaczne z tym, że nie zapewni ona optymalnej ochrony antykoncepcyjnej. Okazuje się, że biorąc pod uwagę komfort, a przede wszystkim bezpieczeństwo partnerów seksualnych, prezerwatywa powinna idealnie przylegać do męskiego penisa. Na polskim rynku, są więc dostępne prezerwatywy nie tylko o różnorodnych wielkościach, ale także o różnorodnych kształtach, co znacznie ułatwi jej poprawne dopasowanie. Jednak, w sklepach, kioskach czy na stacjach benzynowych, najczęściej możemy dostać prezerwatywy w rozmiarze uniwersalnym. Jeśli jednak potrzebujemy większych lub mniejszych kondomów, warto udać się w tym celu do apteki. Klasyczne prezerwatywy, czyli te które dostaniemy niemalże na każdym kroku, mają rozmiary około 53-56 milimetrów szerokości i około 180-200 milimetrów długości.

Jak dopasować rozmiar prezerwatywy?

Cóż, jak więc dobrać odpowiedni rozmiar prezerwatywy? Nie ma na to innego sposobu jak zmierzyć zarówno długość, a także obwód członka, który znajduje się w stanie wzwodu. Nie mniej jednak, warto poświęcić troszkę pieniędzy i kupić kilka rozmiarów, by przed samym rozpoczęciem ich stosowania, można było dokonać bezpośrednich przymiarek na sobie, a tym samym przekonać się, który rozmiar najlepiej odpowiada wielkości członka. Zdarzyć się może, że żaden z dostępnych rozmiarów, nie jest adekwatny do wielkości penisa. Nie ma więc co ryzykować kupnem paczki prezerwatyw, które okażą się za duże lub za małe. Warto udać się nawet do seks shopu, by znaleźć dla siebie odpowiedni rozmiar. W tego typu sklepach, często panuje jeszcze większy wybór. Tylko odpowiednio dobrana prezerwatywa, pod względem rozmiaru i kształtu, która dopasuje się do członka, będzie gwarantowała idealną ochronę, a także bezpieczeństwo podczas użytkowania. Z kolei przełoży się to na jakość, a także na intensywność doznań obojga partnerów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Kategorie